O nas

Dlaczego my

Samo doświadczenie w marketingu to za mało, umiejętność tworzenia stron to także za mało, potrzeba jeszcze umiejętności sprzedaży, która jest kluczowa. Mamy łącznie ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży i marketingu.

Wiemy co działa, a co nie. Wiemy co ma być na stronie i jak, aby przyciągnąć klientów. Sama strona to za mało, potrzeba właściwej strony z właściwymi treściami i zachętami do wykonania telefonu lub napisania maila.

Nasze wartości

Robimy tylko to co działa i sprzedaje!

Wizja

Tworzenie właściwych sprzedających stron internetowych i ich skuteczna reklama dla osób i właścicieli firm, które chcą pojawić się w internecie i wykorzystać jego nieograniczony potencjał marketingowy.

Misja

Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie tworzymy strony www, które są nowoczesne i mobilne. Nie są to zwykłe strony które są ładne, ale są to strony internetowe, które sprzedają, ponieważ posiadają elementy call to action oraz treści sprzedażowe. Dopiero dzięki takiej stronie, która sprzedaje w internecie usługi czy produkty jest sens jej reklamy bez marnowania pieniędzy.

Nasza historia

Kuźnia Stron to nieduża firma marketingu cyfrowego. Siedziba mieści się w Mściszewie koło Poznania. Specjalizujemy się w tworzeniu stron internetowych oraz prowadzeniu kampanii reklamowych Google Ads (Google AdWords). Zamiast bycia jednym z wielu będziesz w naszej firmie jednym z niewielu. Daje to indywidualne podeście z zaangażowaniem.

Nasz zespół zdobywał swoje bogate doświadczenie w wiodących firmach na rynku poznańskim. Połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu sprzedaży oraz marketingu są jedynym słusznym połączeniem dla tworzenia skutecznych i właściwych stron oraz reklam w internecie. Przyglądając się przez lata co jest oferowane rynkowi w postaci ładnych stron bez elementów sprzedaży nawet przy skutecznym marketingu była marnowana konwersja. Dlatego nasza firma jest odpowiedzią na połączenie tylko skutecznej reklamy, jak i sprzedaży.

lat doświadczenia w sprzedaży

lata doświadczenia w marketingu

cel: strony, które sprzedają.

Słowa uznania naszych klientów

Poznaj prawdziwe opinie naszych klientów, którzy potwierdzą, że było warto skorzystać z naszych usług. 

Będę polecał

Będę polecał 🙂

Wiesław Radecki
Stoldom

Masz jakieś pytania?

Jeśli jeszcze masz jakieś pytania lub chcesz poznać więcej szczegółów, to zapraszam Cię do kontaktu.